Chcesz zarazić swoje dziecko zabawą klockami Lego i nie możesz się doczekać, aż podrośnie? Lego Duplo jest w pełni bezpieczne dla dzieci już od drugiego roku życia, a niektóre zestawy są przeznaczone nawet dla jeszcze młodszych dzieci.

Zestawy Lego Duplo pozwalają na zbudowanie całego miasta z domkami, kawiarniami i przychodnią, a nawet z posterunkiem policji, strażą pożarną i śmieciarką. Rozwijaj wyobraźnię dziecka, wspólnie twórzcie niesamowite historie.

Samowystarczalne miasto

Miasteczko Duplo może tętnić życiem. Duży zestaw “Szczęśliwe chwile z dzieciństwa” pozwoli na wymyślenie niezłej telenoweli dzięki świetnie wyposażonemu domkowi i trzypokoleniowej rodzinie. Mniejsze, ale za to piętrowe mieszkanko rodziny z psem też pozwoli na długie godziny zabaw.

Park rozrywki będzie tętnić życiem, a karuzele, zjeżdżalnie i ciuchcia nie pozwolą się nudzić. Ludziki kochające wyprawę za miasto, mogą wybrać się na biwak stylowym kamperem i spać pod namiotem.

Każdy zestaw ma kilka postaci, dzięki czemu można bawić się z całą rodziną, zapraszać znajomych i przyjaciół z ich dziećmi. Integracja sprzyja rozwojowi, a klocki nie tylko bawią, ale też uczą.

Wypraw ludziki w kosmos!

Lego duplo dla dziewczynek i chłopców to nie tylko miejskie zabawy. Ludziki mogą przeżywać przygody na całym świecie. Wyślij je pociągiem na drugi koniec pokoju, niech polecą samolotem do kuchni, a rakieta może je zabrać nawet na drugie piętro domu!

Zestawy zapewniające moc atrakcji podróżnikom to między innymi:

– pociąg parowy, do którego można dokupić zestawy torów i wiaduktów

– samolot i lotnisko z wieżą kontroli lotów, chorągiewką i bagażami

– lot promem kosmicznym wraz z załogą i zestawem naprawczym

Miłośnicy kolei mają do dyspozycji nie tylko pociąg pasażerski, ale również towarowy z dźwigiem i zwrotnicami. Dzieci mogą cały pokój wyłożyć torami i przewozić pasażerów oraz paczki od rana do wieczora.

W każdym z nas drzemie dziecko, a wiele możliwości zabawy na pewno zachęci rodziców do dołączenia tworzenia miasta. To proste klocki, ale stanowią idealne wprowadzenie do bardziej skomplikowanych zestawów, do których dzieci dorosną za kilka lat. Razem rozwijajcie wyobraźnię!